Loading…

Naprawa Śmigłowców

Naprawa Helikoptera Warszawa - Serwis Helikoptera Elektryki do śmigłowców w Warszawie.
Kontakt

82 latek w USA buduje HOT RODY / RAT RODY! * JEŻDŻĄCY HELIKOPTER *Pobierz Surfshark VPN https://surfshark.deals/budda z moim kodem promocyjnym Budda otrzymasz 83% zniżki i 3 dodatkowe miesiące za darmo!

Witam bardzo serdecznie!
Witam w filmie który początkowo mial zostać zrealizowany w zupełnie innym stanie- UTAH!
W związku z tym, że wpływu na pogodę nie mamy, nasze plany musiały ulec zmianie!

USA, California! Stan, który motoryzacyjnie potrafi zachwycić!
STEVE- 61 lat oraz BOB- lat 82.
Przyjaciele, którzy wspólnie budują HOT RODY / RAT RODY!
Samochody z wyobraźnia nie z tej ziemi!
Silniki V8, bazy Corvette, Fordy i Tak dalej!

Piękna historia dwóch kumpli, którzy będą siedzieć i spawać aż do końca!

PIONA!
widzimy się za tydzień!

Pobrane z Youtube Zajmujemy się szeroko rozumianym serwisem śmigłowców. Świat helikopterów i wszystkiego co z nimi związane to nie tylko nasza profesja, ale i największe zainteresowanie. Poważnie interesujemy się sektorem lotniczym, dowiadując się o nim więcej i rozwijając nasze umiejętności, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Fakt, że jesteśmy grupą świetnie wyszkolonych specjalistów i profesjonalistów to duży plus, ale to dopiero połowa sukcesu. Po drugie, dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technicznym, w którym dokonujemy dokładnych oględzin i niezbędnych napraw. Chociaż oferujemy pomoc helikopterem, to nie wszystko, co dla Ciebie zaplanowaliśmy.

Służymy również naszą wiedzą z zakresu zarządzania samolotami. Protokoły CAMO mają na celu zapewnienie wygody, komfortu i bezpieczeństwa wszystkim pasażerom, ponieważ bez nich trudno wyobrazić sobie dobrze działające lotnictwo. Organizacja Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (Continuing Airworthiness Management Organization) to zbiór procedur mających na celu utrzymanie samolotów w stanie latającym. Właściciele i najemcy maszyn latających są zobowiązani do przestrzegania powyższych procesów, ponieważ jest to niezbędne do zachowania zgodności z prawem i skutecznego zarządzania problemami w tym zakresie. Możliwość polegania na pomocy specjalistów merytorycznych, którzy zrealizują zadanie w Twoim imieniu jest więc jak najbardziej pożądana. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli potrzebujesz pomocy wyszkolonych ekspertów zarządzania lotnictwem. Należy również pamiętać, że nasz zasięg wykracza poza Polskę, obejmując kraje na wschodzie.

Studia i szkolenia lotnicze – Powszechnie akceptowana jest powszechna praktyka dzielenia się informacjami na temat użytkowania maszyn lotniczych. W ramach naszych usług zapewniamy edukację i szkolenia pilotów. Nie jest to jednak jedyny obszar, w którym możesz polegać na naszej wiedzy. Ponadto oferujemy wskazówki dotyczące kroków, które należy podjąć przy zakupie nowego lub używanego samolotu. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej wiedzy w innych kontekstach poza szkoleniem i edukacją pilotów. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą z Twoich obaw.

Co odróżnia helikopter od innego helikoptera?

Jeśli latanie jest czymś, co naprawdę Cię pasjonuje, to prawdopodobnie już znasz odpowiedź. Możesz bezpiecznie zamienić wyrażenia „helikopter” i „helikopter”, ponieważ oznaczają to samo. Prawdopodobnie jednak nie miałeś czasu, aby przyjrzeć się każdemu problemowi pod każdym kątem. Jeśli chodzi o którykolwiek z tych tematów, „jesteśmy tutaj, aby pomóc. Tak jak helikopter to helikopter, Helimax to termin określający kompetencje i doświadczenie w swojej dziedzinie. Dział Kontroli Jakości nadzoruje następujące etapy normalnego procesu technologicznego głównej naprawy śmigłowców z rodziny Mi, ich urządzenia, systemy, agregaty i instalacje wykonane w WZL1:

Podpisanie protokołu odbioru przez przedstawicieli Spółki i klienta po odbiorze i kwalifikacji śmigłowca i/lub generatora przez klienta.

Usuwanie różnych elementów i złomu helikoptera

Struktura samolotu, komponenty, instalacje, agregaty i etykiety są sprawdzane pod kątem dokładności.

Wszystko zależy od tego, jak kategoryzujesz usługę (naprawa, wymiana itp.).

Przenieś płatowiec, części, instalacje i agregaty do odpowiednich działów napraw, montażu, weryfikacji itp.

Konserwacja to naprawianie lub serwisowanie samolotu, wymiana uszkodzonych części i kupowanie nowego sprzętu.

Płatowiec, komponent, instalacja i montaż agregatu mogą się różnić w zależności od usługi (naprawa, renowacja, serwis, wymiana, nabycie).

Inspekcje śmigłowców i systemów, testy, kalibracje i regulacje

Weryfikacja i uruchomienie próbne

Ukończone kroki w malowaniu helikoptera

Testy w powietrzu

Po naprawie sprzęt jest odbierany.

33 thoughts on “82 latek w USA buduje HOT RODY / RAT RODY! * JEŻDŻĄCY HELIKOPTER *

  1. Zajebiste. Moje największe marzeniem jest zamieszkać w USA i żyć tak jak ci goście. Szkoda ze w Polsce nie ma możliwości tworzenia takich pojazdów. Znaczy no jest możliwość ale prawnie to my tym pojeździmy po podwórku.

  2. mój tata jak Ciebie olądałem to powiedział żebym nie oglądał głupota ale jakoś po chwili zaczynał Ciebie oglądać i mówi że świetne
    Pozdro Budda.
    Ps chciałbym od ciebie jakiś kom mogę plss

  3. Ta reklama na początku to żart ? Przecież od laaaat mamy za darmo prekursora tych wszystkich vpn w osobie przeglądarki tora, orbota etc- tam jest kilka suwaków i opcji tyle, że rdzeń Docenta Fiutta staje się niezbędny do zasilania kompa kiedy wszystko to załączymy. Więcej niż surfshark daje za hajsy mamy tam za friko. Nie wiem jak bardzo trzeba być nieogarniętym, aby tego nie sprawdzić…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!